Tegyél egy Szebb Jövőért Egyesület

Segítsen, hogy Önök által mi is segíteni tudjunk.

Tisztelt Hölgyem, Uram!
A mai világban az emberek közti anyagi különbségek egyre nagyobb méreteket öltenek. Mi úgy gondoljuk, hogy aki teheti, kötelessége ezen változtatni.
Sokszor talákozunk olyan esettel, hogy a még használható ruhaneműk, háztartási gépek, iskola szerek, rosszabb esetben még fogyasztható élemiszerek a szemétben végzik, peidg azok még mások számára használhatók lehetnének. Kérjük támogassa Ön is embertársait az Ön számára már értéktelen vagy használatból kivont eszközökkel, ruhaneműkkel, könyvekkel.
Ma Magyaroszágon többezer gyermek nem jut naponta elegendő ételhez sem. Kérjük azokat a cégeket, vállakozásokat, akik egy kicsit is tudnak segítsenek adományaikkal felajánlásaikkal,lehetőségük szerint Önök is tegyék szebbé, jobbá embertársaik életét. Ami Önnek csekély felajánlás az másoknak felbecsülhetetlen lehet.

Szivesen fogadunk bármit aminek egy nélkülőző család örülne

-játékok

-tárgyi eszközök

-tanszerek

-tartós élelmiszer

-pelenka

-ruházat

-könyvek, stb

Minden támogatás jó helyre kerül. Az Önöké is.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 7
Heti: 181
Havi: 718
Össz.: 54 531

Látogatottság növelés
Oldal: Segítsen Ön is
Tegyél egy Szebb Jövőért Egyesület - © 2008 - 2024 - teszegyesulet.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »