Tegyél egy Szebb Jövőért Egyesület

Segítsen, hogy Önök által mi is segíteni tudjunk.

Karácsonyi akciónk keretein belül segítettünk 97 hátrányos helyzetben lévő gyermeknek, könyvekkel a Meseveled segítségével,  édességekkel és tartós élelmiszerrel a Magyar Élelmiszerbank Egyesület felajánlásából, minden gyermeknek édesség csomagot,mikulás csomagot, üdítőitalt és családjaiknak tartós élelmiszer csomagot illetve ruha adományt cipősdoboz ajándékot tudtunk át nyújtani.

Minden támogatónknak ezúton is szívből köszönjük segítségüket akik a Mikulási vagy a karácsonyi ünnepségünkhöz  hozzá járultak.

Támogatóink:

Mazsi Kft.

Veolia Kft.

Magyar Élelmiszerbank Egyesület-áruházi gyűjtés- tartós élelmiszer

Mam Kft.

Taita Alapítvány

Meseveled Kft.

Hasbro Kft.

Norbi Update Kft.

Katolikus Karitasz

Gramex Drinks Kft.

Fellpack Kft.

Békési Andrea és a Novartis Kft és a Sylvester János Református Gimnázium és Technikum segítségéért külön köszönettel tartozom, A három napos áruházi gyűjtés alatt összesen 1350 kg tartós élelmiszer gyűlt össze a nehézségben élő családok számára, illetve a segítségükkel 97 cipősdobozt és ruha-cipő adományt tudtunk kiosztani.

ajandek34.jpgajandek33.jpgajandek32.jpgajandek31.jpgajandek30.jpgajandek29.jpgajandek28.jpgajandek27.jpgajandek26.jpgajandek25.jpgajandek24.jpgajandek23.jpg

ajandek16.jpgajandek13.jpg

Látogatottság növelés
Oldal: 2022. Karácsonyi Adományozás
Tegyél egy Szebb Jövőért Egyesület - © 2008 - 2024 - teszegyesulet.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »