Tegyél egy Szebb Jövőért Egyesület

Segítsen, hogy Önök által mi is segíteni tudjunk.

Nyári táborozásunk keretein belül segítettünk 50 hátrányos helyzetben lévő gyermeknek, üdítőkkel a Gramex 2000. Kft.  felajánlásával,a parika  Molnár segítségével fűszerpaprika és ételízesítővel, a Libri könyvkiadó álltal 50 db tornazsákkal és könyvel, az Egely Kft. által iskolatáskákkal, a Kemikál Zrt. támogatásával 200 db. technokol ragasztóval , a Nádland Kft felajánlásával 50 db könyvet és kártyajátékot tudtunk admányozni, az Észak Dunántúli Vízmű tollakat,tornazsákokat ,színesceruzákat és játékokat ajánlott fel, a Kor fitting Kft tanszerekkel és tisztálkodó szerekkkel segítette Egyesületünket,a Slgótarjáni Tesco Áruház Édeségekkel és üdítőitalokkal támogattamunkánkat.      illetve a Magyar Élelmiszerbank Egyesület segítségével többféle édességet tudtunk adományozni a nehéz sorsú gyermekeknek és táborozásunk végén minden gyermek részére édesség csomagot és tanszercsomagot nyújtottunk át.

A gyermekek nagy örömére meglátogattuk a Palatinus Élményfürdőt ahová még sosem tudtak eljutni a nehéz anyagi körülményeik miatt. Ezúton is szeretném megköszönni a BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT. segítségét hogy felajánlottak 53 db belépőjegyet a Palatinusz Élményfürdőbe.

palatinusz2.jpgp7.jpg

Havi: 736
Össz.: 53 707

Látogatottság növelés
Oldal: 2020. Tanévkezdési táborozás.
Tegyél egy Szebb Jövőért Egyesület - © 2008 - 2024 - teszegyesulet.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »